Co získáte využitím našeho outsourcingu mzdové agendy?

  • snížení nákladů na chod mzdového oddělení ve výši 10 až 70%
  • garanci bezchybnosti zpracovávaných mezd vždy v souladu s platnou legislativou
  • úspora nákladů za investice do vzdělávání zaměstnanců                   více informací

Modely spolupráce při zpracování mezd

Uvedené modely vzájemné spolupráce při zpracování mezd jsou koncipovány tak, aby uspokojily veškeré požadavky klientů všech velikostí a zaměření.  

Model EXTERNÍ MZDY představuje standardní model vzájemné spolupráce. Jedná se o zpracování mezd s využitím našeho informačního systému, mzdy jsou zpracovávány našimi zaměstnanci. Veškerá výměna informací probíhá v elektronické podobě.

Model MZDOVÝ OUTSOURCING je speciální model spolupráce, v jehož rámci realizujeme plný outsourcing mzdové a personální agendy na základě konkrétních požadavků klienta.

Model MZDOVÁ SUPERVIZE představuje standardní model spolupráce na principu Supervize mezd. Touto formou spolupráce vycházíme vstříc těm firmám, které z různých důvodů chtějí zachovat své mzdové oddělení. V podstatě se jedná o outsourcing hlavní mzdové účetní s kompletním převzetím zodpovědnosti a s plným přístupem klienta do našeho informačního systému prostřednictvím terminálového serveru.


Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Reference

Horní Bojanovice

Horní Bojanovice

Mezi naše klienty v oblasti dotačního poradenství patří také celá řada obcí Čech a Moravy.

Rychlý kontakt

Pevná linka+420 326 214 000
+420 326 214 001
Fax+420 326 214 009
Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.