Jaké výhody vám přinese náš outsourcing účetnictví?

  • spolupráce je založena na principu odborné pomoci při řešení klientských potřeb
  • individuální model spolupráce vychází vstříc specifickým potřebám klienta
  • Zákaznický portál pro vzájemný kontakt 24/7

Modely spolupráce při outsourcingu účetnictví

Vyberte si z naší nabídky modelů vzájemné spolupráce při zpracování účetnictví podle vašich požadavků, potřeb a možností. Jednotlivé modely se liší rozsahem a zejména způsobem poskytování účetních služeb.

Jednotlivé modely vzájemné spolupráce při zpracování účetnictví jsou koncipovány tak, aby uspokojily veškeré požadavky klientů různých velikostí a zaměření na zpracování účetnictví.  

Model EXTERNÍ ÚČETNICTVÍ představuje nejjednodušší formu vzájemné spolupráce, spočívající v "papírovém" způsobu přenosu informací. Před lety se jednalo o standardní způsob outsourcingu účetních služeb, který je dnes již překonán nástupem nových technologií. 

Model EXTERNÍ ÚČETNICTVÍ+ představuje první stupeň "bezpapírového" systému přenosu veškerých dokumentů a informací. Veškeré účetní práce se realizují z elektronické podoby dokladů, které zhotovíte prostřednictvím scanneru a odešlete prostřednictvím emailu nebo Zákaznického portálu.

S modelem SDÍLENÉ ÚČETNICTVÍ získáte navíc přístup k veškerým důležitým informacím on-line a také možnost využít další agendy informačního systému pro chod vaší firmy. Jedná se o vedení účetnictví on-line.

Model ÚČETNÍ SUPERVIZE je určen pro větší firmy s požadavkem zachování vlastního účetního oddělení s nejvyššími nároky na tok informací a rozsah poskytovaných služeb. Získáte plný přístup do našeho informačního systému, který tak můžete plně využít pro potřeby vaší firmy s tím, že veškerá účetní agenda podléhá naší odborné supervizi.


Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Reference

Aufeer Design

Aufeer Design

V letech 2000 až 2016 jsme v oblasti zpracování mzdové agendy zpracovávali mzdy pro pracovníky různých významných podniků.

Rychlý kontakt

Pevná linka+420 326 214 000
+420 326 214 001
Fax+420 326 214 009
Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.