Model  EXTERNÍ MZDY

Model EXTERNÍ MZDY představuje standardní model vzájemné spolupráce. Jedná se o spolupráci s využitím našeho informačního systému, mzdy jsou zpracovávány našimu zaměstnanci. Veškerá výměna informací probíhá v elektronické podobě.

Tento základní model spolupráce spočívá v předávání podkladů pro vypracování měsíčních mezd v elektronické podobě - výstup z docházkového systému nebo naskenovaná docházka. My vypracujeme mzdy za dané období a v dohodnutých termínech vám v elektronické podobě předáme výsledky - výplatní pásky, převodní příkazy, reporty.

Po dohodě je možné odesílání mezd prostřednictvím našeho bankovního účtu - záruky diskrétnosti mezd. Tato varianta šetří váš čas i náklady, odpovědnost za vedení mzdové agendy nese naše firma.

VÝHODY:

  • jednoduchý systém spolupráce
  • "bezpapírová" výměna informací
  • vhodné pro firmy všech velikostí
  • přístup do elektronického archívu dokumentů vaší firmy 24/7
  • diskrétnost zpracovávaných mezd
  • součástí služby je manuál s postupy vzájemné spolupráce a sada kancelářských pomůcek

Podrobné informace můžete získat na produktovém webu EXTERNÍ MZDY.


Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.