Outsourcing zpracování mezd ve formě Externí mzdy

Představujeme Vám výhodný mzdový outsourcing, zpracovávaný formou Externí mzdy. Jedná se o moderní formu služby externího zpracování mezd, při kterém veškeré účetní služby probíhají v prostorách naší společnosti, na naší výpočetní technice a prostřednictvím našeho informačním systému.

Outsourcing mezd představuje nabídku na účetní služby, které jsou výhodnější než zpracování mezd vlastními silami, neboť: 

 • uspoříme Váš čas a zdroje,
 • umožníme Vám relokaci zdrojů,
 • zbavíme vás odpovědnosti za zpracování mezd,
 • neplatíte za odborná školení mzdových účetních,
 • zastoupíme Vás při jednání s úřady státní správy,
 • zajistíme diskrétnost mezd zaměstnanců v organizaci,
 • snížíte náklady za pracovní síly ve Vaší mzdové účtárně,
 • neplatíte za mzdový a účetní softwaru ani za jeho aktualizace,
 • lépe se soustředíte na hlavní předmět činnosti Vaší společnosti,
 • garantujeme zpracování mezd s ochranou osobních dat vašich zaměstnanců,
 • zbavíme Vás starostí za správnou aplikaci legislativních norem při zpracování mezd,
 • garantujeme rychlost, správnost a včasnost zpracování mezd v souladu s aktuální legislativou.

 

Jak outsourcing Externí mzdy probíhá?

Velice jednoduše! Pomocí našeho cloudového uložištěnám budete v pravidelných intervalech zasílat podklady ke zpracování mezd. Následně obdržíte v elektronické podobě zpracované mzdy včetně reportingu a dávkových souborů. Mzdový outsourcing v dohodnutých termínech a se zárukou! Stačí se zaregistrovat a jsme Vám plně k dispozici! 

 

Jaké jsou přínosy outsourcingu Externích mezd?

Výhody mzdového outsourcingu jsou nesporné: snížení nákladů až o 40 %, přenesení rizik na naši společnost, vložení prověřených znalostí našich pracovníků, kteří garantují preciznost výpočtu mezd.

Neplaťte víc než musíte! Nahraďte drahé mzdové oddělení a vsaďte na moderní formu externího zpracování mezd online! 

 

EXTERNÍ MZDY

Tento základní model mzdového outsourcingu spočívá v předávání podkladů pro vypracování měsíčních mezd a zpracovaných výstupů v elektronické podobě. CLASSIC PAYROLL je efektivní způsob zpracování mezd, který v současné době využívá nepřeberné množství společností. 

 

Seznamte se s výhodami modelu EXTERNÍ MZDY

 

Obraťte se na nás! Poskytneme Vám komplexní účetní a mzdový outsourcing na vysoké odborné úrovni, se zárukou a v zákonných termínech. Pokud si přes veškeré výhody chcete zachovat stávající mzdové oddělení, pak využijte profesionální dohled nad zpracováním mezd Supervize mezd.


Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.