Daňová evidence

Přestože jsou zákonné nároky na daňovou evidenci oproti zrušenému jednoduchému účetnictví ještě menší a poplatníci daně nemusí vést např. peněžní deník, stále mnozí z nich ani netuší, jak vést daňovou evidenci správně. Přesto této povinnosti nejsou zbaveni, naštěstí pro ně lze vést daňovou evidenci externě.

Víte, jaké údaje musí obsahovat daňová evidence?

Daňová evidence poplatníka musí poskytnout zjištění základu daně z příjmu z podnikání nebo jiné samostatné výdělečné činnosti. Daňový poplatník vede obvykle daňovou evidenci v jednoduché tabulce či počítačovém programu. Pokud jste ale plátce DPH, máte v oběhu velké množství účetních dokladů nebo vedete rozsáhlejší skladovou evidenci, pak se určitě vyplatí požádat o externí vedení daňové evidence a obrátit se na nás.

Zajistíme správné vedení daňové evidence a ušetříme Vám čas a starosti! 

  • účetní poradenství,
  • daňová evidence pro plátce i neplátce DPH,
  • vedení deníku příjmů a výdajů, evidence DPH,
  • vyhotovení přehledů dle potřeb daňového poplatníka,
  • příprava podkladů ke kontrole a zastupování na úřadech,
  • uplatňování výdajů procentem z příjmů, tvz. paušální výdaje,
  • zpracování daňového přiznání k DPH včetně souhrnných hlášení,
  • zpracování ostatních daní (daň z příjmů, daň silniční, daň darovací aj.),
  • zpracování účetních dokladů, vedení knih a evidencí stanovených zákonem.

 O vedení daňové evidence se postaráme v plném rozsahu v souladu s aktuální legislativou.

 

Po uzavření účetního období od nás obdržíte veškeré doklady a sestavy řádně archivované. Můžete se spolehnout, že vedení peněžního deníku, přehled příjmů a výdajů, přehled majetku a závazků, přehled otevřených pohledávek a závazků, či daňová přiznání budou zpracována v naprostém pořádku.

 

Váš čas je příliš drahý, my vedení daňové evidence zajistíme levněji!

 

Využijte službu vedení daňové evidence nebo některý z modelů zpracování účetnictví, nezdržujte se sledováním legislativních změn nebo daňových termínů a věnujte se svému podnikání. Nabízíme zpracování daňového přiznání k mnoha typům daní, zastupování na úřadech státní správy a další služby dle Vašich požadavků. V rámci Programu podpory podnikatelských záměrů nabízíme zdarma podporu novým nápadům a start-up projektům.


Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.