Outsourcing účetnictví

Outsourcing neboli externí účetnictví je způsob vedení účetnictví, který Vám přináší
bezpečnost a snížení nákladů firmy. Outsourcing účetnictví současně efektivně zvyšuje kvalitu účetních služeb v souladu s aktuální legislativou.

Komplexní služby účetnictví a daňové evidence

Pro fyzické osoby, střední a větší právnické subjekty a firmy zajistíme komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, externí dohled formou supervize účetnictví i převzetí účtárny v jakémkoliv rozsahu a realizace služeb: vedení účetnictví, účetní dozor, sestavení a zasílání reportingu pro účely řízení společnosti, vedení daňové evidence, zpracování daňového přiznání k mnoha typům daní, zastupování na úřadech státní správy, finanční reporting, odborné poradenství a další služby pro optimalizaci chodu Vaší společnosti. 

Outsourcing účetnictví – nalezněte vnitřní úspory

  • Neplatíte mzdy, pojistné, ani dovolenou za své zaměstnance (výše měsíčního paušálu externí účetní firmy zpravidla ani nedosahuje průměrné hrubé mzdy účetní na plný úvazek).
  • Neplatíte náklady na nutné vzdělávání a školení účetních (cena za školení účetnictví se pohybuje v řádech desetitisíců Kč ročně).
  • Neplatíte za pořízení výpočetní techniky, na nákladné softwarové vybavení ani za jejich pravidelné aktualizace (účetní agenda může probíhat na softwaru naší účetní firmy).
  • Neplatíte pokuty při kontrolách vedení účetnictví (při hrubé chybě Vaší účetní se může jednat o astronomické částky).
  • Nemusíte shánět účetní v případě nemoci či dovolené (u nás je zaveden systém vzájemné zastupitelnosti).

 

Vaší jedinou starostí zůstává předmět Vašeho podnikání. O vše ostatní se staráme my!

 

Výstupy z účetnictví plně přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám. Vedení účetnictví může být realizováno na našem serveru pomocí Zákaznického portálu s přístupností kdykoliv a odkudkoliv. Vytvoříme vnitropodnikové směrnice pro správné účtování dokladů, zajistíme dohled nad účetnictvím a nad vedením účetnictví převezmeme plnou zodpovědnost! 

Outsourcing manažerského účetnictví Vám pomůže zanalyzovat a optimalizovat Vaše interní procesy a postupy, vypracujeme manažerské reporty.

Vyberte si formu spolupráce při outsourcingu účetnictví

Vyberte si, jaká forma spolupráce outsourcingu účetnictví Vám nejlépe vyhovuje.

  • Externí účetnictvíplný outsourcing účetnictví. Účetní služby vykonáváme v prostorách naší společnosti, našimi pracovníky na naší technice a softwaru.
  • Supervize účetnictvíoutsourcing jako supervize účetnictví při zachování Vašeho stávajícího mzdového oddělení, zastřešený naším supervizorem - hlavním účetním.

Obraťte se na nás! Veškeré účetní služby poskytujeme na vysoké odborné úrovni, se zárukou a v zákonných termínech!


Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.