Externí účetnictví

Externě vedené účetnictví představuje tzv. plný outsourcing účetnictví, kdy jsou veškeré účetní služby vykonávány v prostorách naší společnosti, našimi pracovníky a na naší technice a softwaru.

Externí účetnictví je klasická podoba dodavatelského účetnictví, kdy jsou veškeré účetní doklady přebírány v závislosti na Modelu spolupráce outsorcingu mezd buď v papírové nebo elektronické podobě a účetní výstupy jsou předávány dohodnutou formou a čase. 

 

Externí účetnictví v této podobě je cenově výhodnější, protože jednotlivé zdroje podílející se na výkonu služby jsou sdílené.

 

Jaké jsou výhody služby Externí účetnictví?

 • účetnictví je zpracováváno v dohodnutých intervalech,
 • účtování probíhá na základě předaných účetních dokladů,
 • veškerá účetní činnost je soustředěna do prostor naší společnosti,
 • případné škody způsobené účetní chybou jsou hrazeny dodavatelem,
 • informace z účetnictví jsou poskytovány na vyžádání v dohodnutém termínu,
 • reporting s výsledky hospodaření firmy obdržíte v dohodnuté periodicitě (měsíc, kvartál).

Externí účetnictví bez rizik – případné škody způsobené účetní chybou hradíme my!

 

Vyberte si nejvhodnější model externího účetnictví:

 • Externí účetnictvíexterní účetnictví pro malé firmy, které budou dodávat účetní podklady v papírové formě do naší účetnictví firmy v Mladé Boleslavi.
 • Externí účetnictví+model externího účetnictví založený na elektronické výměně dokumentů. Přístup k dokumentům online 24/7, zaúčtování do 48 hodin.
 • Sdílené účetnictvíexterní účetnictví on-line, komfortní účetní služby s plným přístupem k IS.

  Využijte některý z modelů externího účetnictví. Vaše administrativní a účetní agendu vyřídíme za Vás levněji! Nabízíme také služby *daňová evidence*, supervize účetnictví nebo administrativní asistent pro administrativní a kancelářské práce dle Vašich požadavků.


  Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

  SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

  Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

  SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.