Supervize účetnictví

Supervize účetnictví je oblíbená služba představující odborný dohled hlavní účetní nad provozem Vaší účtárny. Zkušená externí hlavní účetní přebírá za účetnictví zodpovědnost, takže veškeré účetní problémy či případné sankce řešíme a hradíme za Vás. 

Účetní supervize v praxi

Supervize účetnictví může být realizována několika způsoby: 

 • zachování Vaší stávající účtárny a Vašich účetních pracovníků, kdy je dohled nad účetnictvím realizován ve Vašich prostorách,
 • zachování Vaší stávající účtárny a našich účetních pracovníků, kdy je chod účtárny zastřešen naším supervizorem - hlavním účetním.
 • varianta supervize účetnictví zejména pro menší firmy, kdy je na primární zadávání účetních dokladů do účetního systému zapracován Váš účetní pracovník.

 

Veškerá činnost probíhá prostřednictvím našeho účetního softwaru umístěného na našem serveru, ke kterému se přistupuje prostřednictvím vzdáleného připojení. Výhodou je skutečnost, že účetní doklady neopouští sídlo klienta a veškeré účetní výstupy pro management jsou kdykoliv přístupné on-line. 

 

Naše společnost přebírá při účetní supervizi veškeré odborné garance, zajistíme zpracování účetnictví, reporting i daňová přiznání.

 

Jaké jsou výhody supervize účetnictví? 

 • snížení nákladů na chod účetního oddělení,
 • outsourcing hlavního účetního – supervizita,
 • plné pojištění škod z případných účetních chyb,
 • zachování Vašeho stávajícího účetního oddělení,
 • účetní doklady v papírové podobě neopouštějí Vaši firmu,
 • přenesení odpovědnosti za správnost účetní agendy na naši společnost,
 • používání našeho IS prostřednictvím vzdáleného připojení - účetnictví on-line,
 • management má plný on-line přístup k účetním datům, reporty, pohledávky, závazky a další.

 

Seznamte se s nejvhodnějším modelem supervize účetnictví 

Účetní supervizeúčetnictví on-line pro větší firmy s plným přístupem k informačnímu systému 24/7 a všem modulům, došlé účetní doklady neopouští Vaši firmu, pozice hlavní účetní je outsourcována.

Využijte některý z modelů externího účetnictví. Vaši administrativní a účetní agendu vyřídíme za Vás levněji! Nabízíme komplexní služby zpracování účetnictví,*daňovou evidenci* nebo službu administrativní asistent pro administrativní a kancelářské práce dle Vašich požadavků. 


Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.