Proč externí zpracování mezd?

Společnost SOMMER ACCOUNTING nabízí služby externího zpracování mezd s garancí kvality. Rychlá a efektivní komunikace a vysoká odbornost ve spojení s dobrou cenou služeb umožňuje nabízet outsourcing mezd s výhodami: 

  • snížení nákladů ve výši až 70%,
  • úspora času a investic do vzdělávání zaměstnanců,
  • kompletní mzdové a personální služby v souladu s platnou legislativou.

Mzdy a personalistika

Nabízíme zpracování mezd (mzdový outsourcing) a vedení agend personalistiky pro malé i velké organizace. Chceme plně uspokojit Vaše potřeby a proto nabízíme plný outsourcing mezd a personalistiky (kompletní převzetí agendy) nebo spolupráci v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky na principu supervize, kdy Vaše mzdové či personální oddělení zůstane zachováno.

V oblasti mzdové či personální problematiky a odborného poradenství nabízíme špičkové služby, podložené certifikátem ISO 9001. O vysoké kvalitě a nadstandardní šíři nabízených služeb svědčí fakt, že více jak 80 % našich klientů využívá zpracování mezd a personální outsourcing již více jak 8 let. Staňte se našim spokojeným zákazníkem v oblasti externího účetnictví a zpracování mezd i Vy!  

Vyberte si model vzájemné spolupráce při outsourcingu mezd

Externí mzdyzpracování mezd s využitím našeho informačního systému, mzdy jsou zpracovávány našimi zaměstnanci. 

Mzdová supervizespolupráce při zpracování mezd na principu Supervize mezd: Vaše mzdové oddělení zůstane zachováno a za zpracování mezd přebíráme plnou zodpovědnost

Mzdový outsourcingplný outsourcing mzdové a personální agendy.

  

Externí zpracování mezd přináší úspory finančních prostředků

Služby externí mzdy jsou nejen kvalitnější a rychlejší, ale často mnohem levnější než zpracování mezd vlastními mzdovou účtárnou. Podívejte se na porovnání nákladů a zjistěte úspory nákladů při využití služeb outsourcingu mezd. 

Seznamte se podrobněji s výhodami outsourcingu mezd.

Obraťte se na nás! Veškeré služby v oblasti mezd a personalistiky poskytujeme na vysoké odborné úrovni, se zárukou a v zákonných termínech!


Zavolejte nám, položte dotaz, sjednejte si schůzku prostřednictví formuláře, zadejte nezávaznou poptávku pomocí Kontaktního průvodce. Rádi Vám poskytneme odborné služby v oblasti účetnictví, mezd a personální agendy.

SOMMER ACCOUNTING s.r.o. – nadstandardní certifikované služby - mzdy, personalistika, účetnictví, daně, audity, účetní poradenství, mzdové a personální poradenství - vše pro váš firemní růst.

Reference

VRABEC dopravní služby

VRABEC dopravní služby

V letech 2000 až 2016 patřila mezi naše klienty celá řada tuzemských i zahraničních firem.

Rychlý kontakt

Pevná linka+420 326 214 000
+420 326 214 001
Fax+420 326 214 009
Tvorba webových stránek WEBOLUTION.cz

SOMMER ACCOUNTING, s.r.o., Mladá Boleslav     ©2013 - 2016  Všechna práva vyhrazena.